instagram facebook У кошику товарів:

Твоє замовлення:

Доставка: 0 грн
Усього:

Вибір доставки:

Наші товари можна забрати за адресами, або замовити кур'єрську доставку. Детальніше у розділі Доставка

Декілька слів про тебе:

Truman Gifts

В основу філософії нового бренду лягла ідея створення простору, де кожен чоловік може придбати собі необхідну річ або ж отримати її у подарунок від близької людини. 

 

Образ True man сформувався з елементів побуту канадських лісорубів, скандинавських рибалок, британських скаутів та нью-йоркських архітекторів. Київський True man — це той, хто щиро робить свою улюблену справу, відверто іде на експерименти, не просто любить вишукане віскі, а знає, як правильно його пити, не уявляє свого життя без подорожі, любить побути у компанії друзів не менше, ніж побути на самоті та організовує свій домашній простір за власними правилами гри.

Команда Truman щодня працює над тим, щоб в одному місці об’єднати кращі українські та світові бренди, які до сьогодні не були широко представлені в нашій країні. До магазину вже увійшли базові речі від нью-йоркоського бренду Izola, українська фірма Indposhiv розробила лінійку чоловічих аксесуарів, а "Мастерская странных светильников" підготувала фірмові елементи освітлення, а київські Woolkrafts створили теплі і стильні пледи із натуральної вовни.

 

Яндекс.Метрика